Новини України. 13 квітня. Віталій Кличко прочитав “Записки українського самашедшого” Ліни Костенко зразу після виходу книги з друку.

Віталій Кличко після презентації книги Івана Дзюби (фото з Facebook Миколи Княжицького)

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці боксера у Facebook.

Віталій Кличко дуже поважає Ліну Костенко і вважає її беззаперечним авторитетом, найвидатнішою українською поетесою сучасності”, – йдеться в повідомленні.

“10 років тому вони з Ліною Василівною разом відвідували Чорнобильську зону відчуження, вони давно знайомі. ВК (Віталій Кличко – ред.) завжди говорить, що її слово для нього – дороговказ. Він вважає, що сьогодні українському суспільству надзвичайно не вистачає справжніх авторитетів, моральних Лідерів. Він вважає, що сьогодні в українських медіа так само є брак присутності постатей рівня Ліни Костенко“, – відзначають у Віталія Кличка.

Також повідомляється, що презентацію книги Івана Дзюби про Ліну Костенко Кличко назвав однією з найцікавіших інтелектуальних подій цього року.

“До речі, в багатьох інтерв’ю Кличко згадував останню роботу Ліни Василівни “Записки українського самашедшего”, яку він прочитав відразу після виходу з друку”, – повідомляють на FB сторінці Кличка-старшого.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.