Новини світу. 26 квітня. Гігантська тварина сіла на співробітницю парку в місті Окленд. Жінка померла від отриманих травм на місці.

Джамбо роздусила свою доглядачку

Улюблениця зоопарку Franklin Zoo в місті Окленд в Новій Зеландії 39-річна слониха на прізвисько Джамбо розчавила жінку-ветеринара в середу, 25 квітня.

Нещастя сталося у вольєрі тварини в самий розпал дня, проте поки не відомо, чи став його свідком будь-хто з відвідувачів.

За даними адміністрації зоопарку, слониху щось налякало, після чого вона обхопила хоботом робітницю, опустила на землю і сіла на неї.

Жертва померла на місці, прибулі медики вже нічим не змогли їй допомогти.

Джамбо знаходиться у Franklin Zoo вже три роки. Артистку “відправили на пенсію” з цирку, де вона виступала довгі роки. У новому будинку їй дали інше ім’я – Міла.

Слониха була єдиною представницею свого виду в зоопарку. За словами керуючого, тварина ніколи не проявляла ознак агресії і охоче йшла на контакт зі своїми доглядачами.

Поліція приступила до розслідування обставин трагедії. Смерть ветеринара можуть визнати нещасним випадком, остаточне рішення буде винесено протягом 24 годин.

За матеріалами lifenews