Новини технологій. 28 квітня. Сервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створювати смайлик на основі власних фотографій.

Skype пропонує створювати смайлики зі своїх фото

Про запуск програми говориться в блозі Skype.

За допомогою програми користувач може зробити смайлики двох видів – статичні і анімовані.

Статичний смайлик створюється на основі будь-якого знімку користувача, завантаженого на Facebook.

Для отримання анімованого смайлика використовується веб-камера. Камера п’ять разів фотографує обличчя користувача та поєднує фотографії в рухому картинку. Під час зйомки користувачеві пропонується зобразити на обличчі емоцію, яку він хоче висловити цим смайликом.

Готовий смайлик можна опублікувати на своїй сторінці в Facebook або помістити в спеціальну галерею. Додаток також видає посилання на картинку, яку потім можна вставляти в месенджери.

Мета програми, яка отримала назву Skype Humoticons, – зробити смайлики, які застосовуються при інтернет-спілкуванні, “більш людяними”, вказують представники Skype.

Додаток Skype Humoticons став частиною маркетингової кампанії сервісу під назвою “Час для Skype”. Її мета – нагадати про Skype користувачам, які все більше часу проводять в соцмережах. Маркетологи сервісу підкреслюють, що на відміну від Facebook і Twitter, Skype пропонує майже “живе” спілкування.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.