Новини політики. 20 квітня. У середу комітет з питань регламенту та депутатської етики може розглянути проект постанови про скасування результатів голосування щодо прийняття Кримінально-процесуального кодексу.

У регламентному комітеті більшість має Партія регіонів

Про це сказав член комітету, “бютівець” Василь Кравчук.

“Якщо проект постанови зареєстрований у комітеті, то в середу у другій половині дня ми можемо його розглянути. Але всім відомо, що у регламентному комітеті більшість має Партія регіонів. Можна спрогнозувати, як він проголосує за цю постанову. Але, згідно регламенту, якщо вона навіть не буде розглянута в комітеті, через місяць може бути винесена до сесійної зали на голосування”, – зауважив він.

За словами депутата, парламентською більшістю керують Михайло Чечетов та Олександр Єфремов, тому скасувати голосування за КПК нереально.

Кримінально-процесуальний кодекс був прийнятий всупереч Конституції. У сесійній залі знаходилося 50 депутатів, проголосувало 271 із зареєстрованих 283. Все відбулося нашвидкуруч вночі. А коли так робиться, то документ виявляється неякісним і не має права на довге життя. У листопаді чи грудні цього року до парламенту прийде нова більшість. Тому все буде виправлено демократичним шляхом”, – наголосив Кравчук.

“Бютівець” зазначив, що ті депутати, які приймали КПК, порушуючи закон про регламент та Конституцію, нестимуть за це відповідальність.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.