Новини економіки. 25 квітня. В результаті сирної війни з Росією, Україна втратила десятки мільйонів доларів.

Порошенко: ми втратили досить багато - десятки мільйонів доларів експорту

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Ми втратили досить багато – десятки мільйонів доларів експорту. Це досить знакові цифри і цим пояснюється моє рішення конфлікту», – підкреслив Порошенко.

За його словами, на сьогоднішній день Україна не має наміру обмежуватися трьома сирзаводами, які отримали дозвіл експортувати сир у Росію. Порошенко підкреслив, що як тільки інші заводи підготуються до перевірок, російські інспектори відразу приїдуть і до них.

«У нас є домовленості з Росією і як тільки наші заводи будуть готові, росіяни виїдуть, перевірять і відкриють доступ», – підкреслив він.

Міністр також нагадав про досягнуті раніше домовленості з РФ про сертифіковані українські лабораторії, в яких продукцію перевірятимуть вже наші фахівці.

«Якщо говорити про останні новини, то зараз приїжджають росіяни та інспектуватимуть четверте підприємство («Дубномолоко», Рівненська область)… На сьогоднішній день мова йде про те, щоб перелік документів і контролю, який буде проводитися вже українськими лабораторіями, відповідав нашим домовленостям з російською стороною», – додав він.

Нагадаємо, сирна війна Росії з Україною офіційно завершена. Після недавніх переговорів Росспоживнагляду і Мінекономіки України в Москві було заявлено, що три українські заводи, на яких побувала інспекція Росспоживнагляду, відновлюють постачання сиру в РФ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.