Новини шоу-бізнесу. 3 квітня. Син Пола Маккартні Джеймс роздумує над створенням музичного гурту, куди крім нього самого можуть увійти син Джона Леннона Шон і син Харрісона Дхані.

Джеймс Маккартні збирає групу

“Я готовий, Шон і Дхані начебто теж, я був би щасливий”, – заявив Джеймс Маккартні, відповідаючи на питання про можливість появи групи “Бітлз-2”.

Єдиний син Пола Маккартні, 34-річний Джеймс, з 2001 року брав участь у записі кількох батьківських альбомів, граючи на гітарі і на ударній установці. Він був співавтором пісень обертання на осі і Back In The Sunshine Again, що увійшли до альбому Driving Rain (2001).

У 2005 році супроводжував батька в турне по Північній Америці. З 2008 року почав записувати власні композиції, а з 2009-го – виступати під псевдонімом Light. Свій перший міні-альбом з чотирьох композицій, Available Light, випустив у 2010-му, роком пізніше з’явився альбом Close At Hand.

Шон Леннон, якому виповнилося 36, з юних років брав участь у записах своєї матері Йоко Оно. В 9 років він вже співав  It’s Alright на триб’юті Йоко Оно, Every Man Has A Woman. З 2001 року робив самостійну музичну кар’єру.

33-річний Дхані Харрісон зробив собі ім’я в музиці, завершивши посмертний альбом батька Brainwashed, що вийшов в 2002 році, і взявши участь в організованому Еріком Клептоном “Концерті для Джорджа”. У 2006 році створив власну групу thenewno2, а в 2010-м – групу Fistful of Mercy.

Єдиним, хто з сумнівом поставився до ідеї “Бітлз-2”, виявився син Рінго Старра, барабанщик Зак Старр. “Але, можливо, Джейсон погодився б”, – уточнив Джеймс Маккартні.

Він зізнався, що з дитинства мріяв “стати краще за Бітлз“, хоча зараз вже не впевнений, що це можливо – “добре було б хоча б зрівнятися з ними, але і це – непроста затія».

“Загалом, з часом буде ясно. Якщо богу буде завгодно, якщо все складеться, то так”, – підсумував музикант.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.