Новини культури. 5 квітня.Син Пола Маккартні хоче створити  нових “бітлів”.

Джеймс Маккартні

Син екс-учасника легендарного колективу The Beatles Пола Маккартні (Paul McCartney) Джеймс (James McCartney), який відвідав церемонію MusiCares Person Of The Year на честь Пола Маккартні, вирішив органіовать групу The Beatles-2.

Планується, що крім нього самого до гурпи можуть увійти син Джона Леннона (John Lennon) Шон Леннон (Sean Lennon) і син Джорджа Харрісона (George Harrison) Дхані (Dhani Harrison).

“Я готовий, Шон і Дхані начебто теж, я був би щасливий”, – заявив Джеймс Маккартні, відповідаючи на питання про можливість появи групи The Beatles-2.

Син Пола Маккартні, 34-річний Джеймс, з 2001 року брав участь у записі кількох сольних альбомів батька: грав на гітарі і на ударній установці. Джеймс був співавтором пісень Spinning оn Аn Axis і Back in the Sunshine Again, що увійшли до альбому Driving Rain. У 2005 році він супроводжував батька в турне по Північній Америці, з 2008 року почав записувати власні композиції, а з 2009-го – виступатиме під псевдонімом Light. Свій перший міні-альбом з чотирьох композицій Available Light Джеймс Маккартні, який відвідав показ сестри Стели Маккартні в Лондоні, випустив в 2010 році, роком пізніше з’явився альбом Close At Hand.

Шон Леннон, якому виповнилося 36, брав участь у записах своєї матері Йоко Оно (Yoko Ono) c юних років. В 9 років він вже співав It’s Alright на триб’ют Йоко Оно, на дні якої Шон Леннон був недавно помічений Every Man Has а Woman. В 2001-м Шон почав робити самостійну музичну кар’єру.

33-річний Дхані Харрісон зробив собі ім’я в музиці, завершивши посмертний альбом батька Brainwashed, що вийшов у 2002 році, і взявши участь в організованому Еріком Клептоном “Концерті для Джорджа”. У 2006 році Дхані створив групу thenewno2, а у 2010-му році організував колектив Fistful of Mercy.

Джерело purepeople.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.