Новини України. 5 квітня. Сім’я Романа Ландика подала в суд позов з вимогою повернути матеріальну компенсацію, яка була надана Марії Коршунової.

У Коршунової хочуть забрати компенсацію

Про це повідомив адвокат Коршунової Ігор Зазимкін.

У той же час він заявив, що подробиці, викладені в позові, йому невідомі.

Зокрема, він не уточнив, від чийого імені з боку родичів Ландика був поданий позов, коли відбудеться його розгляд і яка саме сума в ньому зазначена.

«Про те, що цивільний позов поданий, я дізнався від Марії, вона мені говорила. Але всіх документів по цій справі я ще не отримав. Вона зараз перебуває за межами Луганська. Була домовленість, що як тільки прийдуть документи, вона мені повідомить. Поки ніяких повідомлень не було», – сказав він.

Також він повідомив, що 24 квітня відбудеться засідання Апеляційного суду по кримінальній справі Ландика, якого суд першої інстанції визнав винним у побитті 20-річної моделі Марії Коршунової.

Раніше повідомлялося, що ініціатором звернення до суду з вимогою повернути матеріальну компенсацію у розмірі 320 тис грн, яку Коршунова отримала за мирову угоду між ними, стала мати Ландика.

Нагадаємо, за словами адвоката Ландика Юрія Березовського, апеляційний суд повернув справу в Ленінський райсуд для усунення «процесуальних порушень».

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.