Новини здоров’я. 26 квітня. Багато чоловіків люблять швидко їздити. Якщо характеристики залізного коня хоч якось наближені до гоночному боліду, то їзда стає справжнім святом. Проте різні суспільні інститути та організації з охорони життя постійно нагадують: швидкісна їзда небезпечна. Тепер же у чоловіків є, що їм відповісти.

Швидкісна їзда корисна для чоловіків, - канадські вчені

Група канадських вчених встановила: швидка їзда за кермом автомобіля позитивно позначається на здоров’ї сучасного чоловіка, викликаючи в його організмі підвищення рівня гормону тестостерону.

Під час швидкісного руху за кермом потужної і маневреної машини у водія відбувається значне зростання рівня цього гормону, що володіє здатністю знижувати ризик серцево-судинних захворювань. А ще тестостерон попереджає діабет і не допускає розвитку депресії.

Варто сказати, що вироблення цього гормону завжди активізувалося у чоловіків в хвилини небезпеки або при несподіваному повороті подій, який вимагав проявити свої наймужніші сторони. Тому, швидкісна їзда, на думку фахівців, особливо корисна для чоловіків середнього і старшого віку. Це дозволяє їм підтримувати високий рівень тестостерону і, тим самим, збільшувати тривалість свого життя.

За матеріалами medinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.