Новини економіки. 14 квітня. Швеції вдалося уникнути дефіциту туалетного паперу завдяки тому, що співробітники паперових комбінатів відмовилися йти на страйк солідарності.

Швеція уникла дефіциту туалетного паперу

Про це повідомляє The Local, передає Лента.ру.

Профспілки домовилися з роботодавцями буквально за п’ять з половиною годин до офіційного оголошення страйку. Масовий страйк у Швеції міг бути оголошений через прагнення профспілок вирівняти зарплату робітникам на промисловому виробництві та у сфері послуг.

В результаті було ухвалено рішення, що підвищення зарплати в послугах складе 710 крон, а на складах – 665 крон. За повідомленням видання, переговори між сторонами йшли складно, оскільки стартові позиції профспілок і роботодавців сильно відрізнялися один від одного. У результаті було вирішено зійтися на підвищенні зарплат на 2,6 відсотка.

Швеція є одним з лідерів Європи за показниками соціальної рівності. В той же час ряд представників бізнесу вважає, що далі вирівнювати доходи немає сенсу, оскільки це може знизити мотивацію братися за складнішу і відповідальнішу працю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.