Новини спорту. 8 квітня. Капітан “Шахтаря” Даріо Срна після матчу з київським “Динамо” заявив, що його команда виграла заслужено.

Ми з перших хвилин показали кращий футбол - Срна

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Ми з перших хвилин показали кращий футбол, створили більше моментів, ніж “Динамо”, заслужили сьогодні три очки”, – заявив Срна, якого цитує прес-служба клубу.

“Все сталося за регламентом. Є люди, які контролюють це, я вважаю, що там чиста жовта картка. Потрібно привітати “Шахтар” з перемогою, ми заслужено взяли три очки. Вітаю всю команду, вболівальників, яких зібрався сьогодні повний стадіон”, – додав він.

Коментуючи слова про те, що суперники “Шахтаря” нарікатимуть на суддівство, він сказав: “Їм завжди заважає суддівство, я не буду туди лізти. Сьогодні була чиста друга жовта, “Шахтар” заслужено виграв. Якщо говорити про суддівство, то “Динамо” за останні п’ять років жодного разу не обіграло нас у важливих матчах”.

Раніше Юрій Сьомін, який був вилучений з тренерської лавки наприкінці першого тайму матчу з донецьким “Шахтарем” після видалення гравця своєї команди Дениса Гармаша, розкритикував роботу головного арбітра зустрічі Юрія Вакса.

В суботу “Шахтар” обіграв на своєму полі “Динамо” з рахунком 2:0 і наздогнав лідера чемпіонату в турнірній таблиці. Після 26-ти матчів лідери чемпіонату України “Динамо” і “Шахтар” набрали по 67 очок. Третім йде харківський “Металіст”, що набрав 55 очок. “Дніпро” має в своєму активі 41 пункт.