Новини здоров’я. 23 квітня. Американські вчені відкрили секрет щасливого шлюбу!

Головне у сімейному щасті - вага!

Виявляється, для того, щоб подружжя жило довго і щасливо, слід дотримуватися однієї важливої ​​умови. І воно стосується зовсім не особистих якостей партнерів і не їх ставлення один до одного, а їх … ваги!

Як показало дослідження, яке проводилося протягом чотирьох років, шлюб є ​​більш міцним і щасливим як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, якщо жінка важить менше за свого чоловіка.

Більшості чоловіків подобаються жінки без проблем із зайвою вагою, і, на думку вчених, це одна з необхідних умов, що утримують інтерес чоловіків до жінок на перших етапах їх відносин.

Більше того, жінки, які не мають претензій до свого тіла, відчувають себе більш впевненими в собі і більш коханими, відчуваючи захоплення і бажання з боку чоловіка.

У ході дослідження вчені з університету Теннесі, США, аналізували дані про 169 подружніх пар у віці до 35 років. Одним з основних висновків аналізу стало те, що чоловіки, які важать більше своїх дружин, більш задоволені своїм шлюбом на початку сімейного життя.

Те ж саме стосується і жінок: дружини з більш низьким індексом маси тіла, ніж у їхніх чоловіків, набагато щасливіші за своїх ровесниць, які важать стільки ж або більше за свою половинку.

«Будь-яка жінка може бути щасливою в шлюбі. Головне – підібрати підходящого партнера, адже на відносини впливає не абсолютна вага подружжя, а відносна», – підсумували дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.