Новини світу. 20 квітня. Президент Франції Ніколя Саркозі, що балотується на другий термін, пообіцяв у разі свого переобрання проводити більш агресивну міжнародну політику.

Ніколя Саркозі
Саркозі визнає, що "допустив, можливо, одну помилку"

“Я виступлю з рішучими ініціативами на міжнародному рівні до кінця 2012 року, а також проведу три або чотири масштабні реформи всередині країни”, – сказав Саркозі.

За його словами, на початку свого мандата він “допустив, можливо, одну помилку”. “Я не відразу усвідомив всю значимість ролі президента і тому не працював з повною віддачею”, – сказав діючий глава держави.

Однак він пообіцяв у разі переобрання не допустити подібної помилки знову. “Це не повториться, тому що тепер я досконально знаю цю роботу і свої обов’язки”, – підкреслив Саркозі.

Він також висловив переконання в тому, що “ризику краху євро на даний момент більше не існує”.

Європа зараз нагадує видужуючу пацієнтку, і у нас немає права на помилку, – зазначив Саркозі. – Як тільки французька влада дасть слабину в боротьбі зі зниженням держвитрат, скороченням дефіциту держбюджету і державної заборгованості, Франція виявиться майже в такій же ситуації, що й Іспанія“.

Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, Ніколя Саркозі програє в популярності своєму головному супернику – кандидату від Французької соціалістичної партії Франсуа Олланду. У першому турі виборів, який пройде в цю неділю, за президента, що балотується на другий термін, готові віддати свої голоси 25,5 відсотків виборців, в той час як лідера соціалістів мають намір підтримати 29% французів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.