Новини технологій. 23 квітня. Дуже загадковий тизер опублікувала компанія Samsung на просторах мережі.

На сайті tgeltaayehxnx.com запущений зворотний відлік до якоїсь події

Зовсім недавно відкрився сайт www.tgeltaayehxnx.com, а в офіційному твіттер-акаунті Samsung Mobile Global з’явився не менш загадковий запис “Destination: tgeltaayehxnx” (Destination – це “місце призначення”, “призначення” тощо).

Як неважко здогадатися, tgeltaayehxnx – це анаграма на “the next Galaxy”, простіше кажучи, натяк на майбутню модель Galaxy. І, як сподіваються мережеві ЗМІ та просто шанувальники бренду – не просто якогось Galaxy, а довгоочікуваного флагманського Android-смартфона Galaxy S III.

На сайті tgeltaayehxnx.com запущений зворотний відлік до якоїсь події. Очевидно, сьогодні ближче до вечора Samsung дасть нам чергову порцію інформації, хоча навряд чи це буде повноцінний анонс, який очікується 3 травня. Або ж це може виявитися анонс, але якийсь іншої моделі на загальне розчарування.

Природно, вже з’явилося безліч домислів щодо того, що ж відбудеться в момент, коли лічильник дійде до кінця. Журналісти Engadget, наприклад, вже отримали відомості від доброго джерела, покопавшись в директоріях сайту і знайшов серед картинок серії плиток з літерами різного кольору зображення з інструкціями.

Інструкції такі: натисніть на букви в правильному порядку і ви відкриєте своє призначення (або щось в цьому роді), крім того, знайдено філософський вислів, який можна перекласти приблизно так: “сліпе слідування технологіям часто веде в нікуди”. Звучить зловісно. Очевидно, що по закінченню часу Samsung почне наступний етап свій гри в загадки.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.