Новини світу. 1 квітня. Рятувальники на Сахаліні евакуювали 280 з 400 рибалок, які опинилися на крижині, яка відірвалася.

Рибалок врятували

Про це повідомляє в неділю прес-служба Головного управління МНС Росії по Сахалінській області.

Повідомлення про подію до Центру управління в кризових ситуаціях ГУМНС Росії по Сахалінській області надійшло о 12:00 сахалінського часу (4:00 за київським). За попередніми даними крижина відійшла від припаю на 500-600 метрів.

“Станом на 16:00 (ЯХБ), з відірваної крижини врятовано 280 осіб, у тому числі 100 рибалок були зняті за допомогою вертольота МНС Росії. Стан людей задовільний, медична допомога не потрібна”, – йдеться в повідомленні.

У МНС уточнили, що крижина не дрейфує, вона вперлася в шугу і стоїть на місці.

О 13:45 сахалінського часу (5:45 за київським) на допомогу рибалкам вилетів вертоліт Мі-8 Далекосхідного авіаційно-рятувального центру МНС Росії.

На місці події працює оперативна група Головного управління МНС Росії по Сахалінській області; виїхали рятувальники пошуково-рятувального загону імені Полякова, співробітники ГИМС Долинського району, співробітники поліції, добровільні помічники. На місці події задіяно 10 човнів. Всього для порятунку рибалок залучено близько 40 осіб.

Джерело РИА Новости