Новини світу. 10 квітня. Росія та Білорусь вирішили суперечку навколо авіаперевезень між Москвою і Мінськом.

Літак
Росія і Білорусь розібралися з польотами

З 27 квітня авіакомпанія “Бєлавіа” запровадить ще один – п’ятий – щоденний рейс, і таким чином між авіакомпаніями обох держав буде рівна кількість рейсів.

“Ми досягли угоди зняти всі розбіжності, і в літній період будемо літати п’ять на п’ять”, – повідомив віце-прем’єр Білорусі Анатолій Калінін.

Зараз російські авіакомпанії “Аерофлот”, UTair і S7 Airlines виконують з Москви до Мінська п’ять щоденних рейсів, а білоруська авіакомпанія “Бєлавіа” – чотири. Саме через це між країнами виникла суперечка: адже угода про повітряні перевезення між РФ і Білоруссю передбачає паритет у кількості рейсів, однак російські авіакомпанії відмовлялися скорочувати частоту польотів. У підсумку, 26 березня польоти були зовсім зупинені, а потім тимчасово дозволені до 29 березня. Але на початку квітня Мінськ заявив, що з 13 квітня скорочує у російських авіакомпаній один рейс. У відповідь Москва з 13 квітня заборонила “Бєлавіа” літати до регіонів Росії. Тепер авіасполучення налагоджене до осені, а у вересні між країнами будуть проведені додаткові консультації і визначено порядок польотів на зимовий період.

Джерело euromag.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.