Новини світу. 12 квітня. Саміт “Великої двадцятки” (G20), який в 2013 році прийме Росія, пройде в Костянтинівському палаці в Санкт-Петербурзі.

Костянтинівський палац

Про це, як передає РИА Новости, заявив керуючий справами президента Володимир Кожин. За його словами, підготовка до саміту вже почалася.

Кожин додав, що у 2014 році в Росії може пройти і черговий саміт “Великої вісімки”. Претендентом на його проведення є інноград “Сколково” в Підмосков’ї.

Росія стала претендентом на проведення саміту в 2010 році. Заявка РФ конкурувала із заявкою від Туреччини. Про те, що саміт все ж візьме Росія, міністр фінансів Росії Антон Силуанов оголосив в листопаді 2011 року. Тоді не повідомлялося, в якому саме місті пройде засідання керівників країн “Великої двадцятки”, однак інформагентства припускали, що швидше за все це буде Москва.

Костянтинівський палац віднесений до Санкт-Петербургу, хоча відстає від нього на 19 кілометрів. Він розташований в Стрельні на південному березі Фінської затоки. Палац був задуманий ще Петром I, проте склався палацовий комплекс тільки до кінця XVIII-го – початку XIX століття. Під час Другої світової війни він був майже повністю зруйнований, але потім відновлений. У 2006 році в Костянтинівському палаці проходив саміт “Великої вісімки”. Саміт “Великої двадцятки” Росія ще не проводила.

До G20 входять двадцять найбільших розвинених країн світу, в тому числі держави Європейського союзу, США, Китай, Японія, Південна Корея, Австралія та Росія. Саміт 2011 проходив на початку листопада в Каннах. У 2012 році зустріч представників G20 відбудеться в Мексиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.