Новини спорту. 23 квітня. Відбулися матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу.

прем'єр-ліга України
Результати матчів 28-го туру УПЛ

Матчі були неабиякими результативними цими вихідними: лише в грі “Волинь”“Динамо” було забито один гол (0:1). В решті ігор команди показали атакувальний футбол.

“Шахтар” та “Динамо” й надалі зберігають однакову кількість очок, по 73, в турнірній таблиці. Гірники перемогти “Таврію” з рахунком 3:1.

Бронзовий призер чемпіонату “Металіст” зіграв в гостях з “Чорноморцем” внічию 3:3.

Непогану гру показали і аутсайдери чемпіонату. Зокрема “Карпати” відновили сподівання своїх вболівальників на те, що команда вміє гарно грати і здобувати перемогу. Проте такі думки розвіялися в другому таймі матчу з “Арсеналом” у Києві. Львів’яни вигравали з рахунком 2:0, але каноніри зуміли забити три голи у другому таймі і виграти гру з рахунком 3:2.

28-ий тур ще повинні зіграти “Таврія” та “Металург Д”.