Новини світу. 22 квітня. Країни-члени Міжнародного валютного фонду домовилися про збільшення ресурсів фонду на 430 мільярдів доларів.

Міжнародний валютний фонд поповнять на 430 млрд доларів

Про це йдеться в комюніке за підсумками зустрічі G20 у Вашингтоні.

Таким чином, ресурси організації будуть збільшені майже в два рази.

Зокрема, країни єврозони надали фонду близько 200 мільярдів доларів, Японія – 60 мільярдів доларів, Великобританія – 15 мільярдів доларів, Польща – близько 8 мільярдів доларів.

“Ми залишаємося прихильні завданню вжити всіх необхідних заходів для забезпечення світової фінансової стабільності … Разом з фінансовим комітетом МВФ ми досягли домовленості про збільшення ресурсів МВФ для запобігання криз та їх подолання. Є жорсткі зобов’язання збільшити ресурси МВФ більш ніж на 430 мільярдів доларів на додаток до передбаченого реформою 2010 року збільшення квот. Ці ресурси будуть доступні всім членам МВФ і не будуть призначені будь-яким конкретним регіонам”, – йдеться в комюніке, поширеному після закінчення зустрічей міністрів фінансів і глав центробанків країн G20 у Вашингтоні.

“Дане рішення, укупі з діями, здійсненими в минулі місяці на національних та регіональних рівнях, а також фінансовими заходами, демонструє прихильність міжнародної громадськості до захисту всесвітньої фінансової стабільності та постановці всесвітнього економічного відновлення на надійні рейки”, – наголошується в документі.

За матеріалами РИАНОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.