Новини України. 3 квітня. Українські лікарі мають всі можливості для лікування багатьох хвороб.

Тетяна Бахтєєва

Вони заслуговують глибокої довіри, особливо з боку політика(Юлії Тимошенко, -ред.), який позиціонує себе як патріот України. Таку думку висловила народний депутат від ПР, голова Комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтєєва.

“У нашій країні є всі можливості для лікування багатьох захворювань. Винятком можуть бути тільки онкологічні захворювання дітей, які потребують пересадки кісткового мозку, і ми вивозимо їх за кордон. А так проблем немає. Я глибоко довіряю українським лікарям і особисто ніколи не виїжджала за кордон для лікування чи обстеження. Я бачу, що коли до мене потрапляють пацієнти, які перебували на лікуванні у відомих своїми клініками європейських країнах, все доводиться починати з самого початку – з чистого аркуша. Українським лікарям властиве уважніше ставлення до кожного пацієнта окремо”, – говорить депутат.

Депутат зазначила, що дуже часто зарубіжні лікарі, надаючи консультації в Україні, підкреслюють необхідність лікування пацієнта в тій країні, яку вони представляють. Це їхня практика, і вони, за словами Тетяни Бахтєєвої, не надто прагнуть вникати в можливості української медицини. Парламентарій відзначила, що український політик, який позиціонує себе як патріот, повинен з повагою ставитися до вітчизняних лікарів.

“Патріот України повинен любити все, що у нас є. Тут ми народилися, тут наша земля, і ми повинні пишатися тим, що у нас є”, – підкреслила вона.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.