Новини спорту. 22 квітня. Відео. “Реал” переміг “Барселону” в чемпіонаті Іспанії і збільшив відрив від свого основного суперника в турнірній таблиці.

"Реал" тріумфує на Камп Ноу

Матч завершився з рахунком 1:2. “Реал” обіграв “Барселону” в гостях вперше з 23 грудня 2007 року.

Загалом “Барса” давно не програвала вдома. Попередня поразка “Барселони” на “Камп Ноу” була датована 11 вересням 2010 року, коли підопічні Хосепа Гвардіоли поступилися з рахунком 0:2 “Еркулесу”.

Мадридці, перемігши в “Ель Класіко” і практично забезпечують собі чемпіонський титул.

“Вітаю Мадрид з перемогою в сьогоднішньому матчі і в чемпіонаті. Ми хотіли забити в першому таймі, але пропустили м’яч у свої ворота. Після перерви поміняли тактику. Думаю, що ми показали гарну гру і створили багато небезпечних моментів”, – сказав після матчу головний тренер “Барселони” Пеп Гвардіола.