Новини України. 25 квітня. Поступ у питанні підписання й ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною малоймовірний, поки лідери опозиції залишаються у в’язниці та не можуть вільно здійснювати політичну діяльність.

Велика Британія не бачить підстав для швидкого ратифікування Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Про це заявило Посольство Великої Британії в Україні.

Посольство Великої Британії в Україні заявляє, що інформація, згідно з якою радник британського Прем’єр-міністра Девіда Камерона з питань Європи та глобального розвитку Іван Роджерс «висловив надію, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде підписана до кінця поточного року», під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком, не відповідає дійсності.

На цій зустрічі пан Роджерс підкреслив, що Велика Британія послідовно заявляла, що Угода про асоціацію та Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі не будуть підписані та ратифіковані, поки зневолені внаслідок недосконалих судових процесів лідери опозиційних сил не будуть звільнені з-за ґрат і не матимуть можливості вільно брати участь у політичному житті України.

“Велика Британія активно підтримує євроінтеграційні прагнення України. Ми вітаємо парафування 30 березня 2012 року Угоди про асоціацію, а також першої й останньої сторінки УГВЗВТ, що засвідчило задоволеність обох сторін текстом угод. Водночас, Велика Британія неодноразово заявляла, що підписання й ратифікація навряд чи відбудуться, поки Україна не продемонструє своєї відданості демократичним реформам, зокрема, у сфері захисту прав людини та утвердження верховенства права”, – повідомляє посольство.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.