Новини світу. 24 квітня. Володимир Путін запропонував обрати головою правлячої в РФ партії “Єдина Росія” Дмитра Медведєва.

Путін пропонує Медведєва

Обраний президентом Російської Федерації Володимир Путін заявив про намір покинути пост голови партії. Він запропонував провести з’їзд у другій половині травня, щоб визначити нового голову, і на цей пост висунув Дмитра Медведєва.

“У нас склалася така практика, що президент є понадпартійною фігурою. Конституція не забороняє президенту бути членом якоїсь партії, але по духу того, що у нас склалося в політичному житті, все-таки президент – це перш за все консолідуюча фігура для всіх політичних сил країни, для всіх громадян країни. У зв’язку з цим, шановні друзі і колеги, після інавгурації, яка має відбутися 7 травня цього року, я вважаю правильним для себе скласти повноваження голови “Єдиної Росії”, – сказав Путін на зустрічі з керівництвом партії.

“Пропоную скликати позачерговий з’їзд у другій половині травня поточного року, і в зв’язку з тим, що Дмитро Анатолійович Медведєв очолював список” Єдиної Росії “на виборах до Держдуми і в зв’язку з тим, що, як ви знаєте, я буду пропонувати його кандидатуру на голову уряду, вважав би правильним, якщо б він і партію очолив, це загальносвітова практика “, – сказав Путін.

За матеріалами РИАНОВОСТИ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.