Новини України. 9 квітня. Відео. Литвин відмовився продемонструвати фільм депутатам на сесійному тижні.

Фільм про Лук'янівське СІЗО створив справжній резонанс

Київська прокуратура збирається порушити кримінальну справу проти автора журналістського розслідування “В’язниця №1” Костянтина Усова.

Відповідну інформацію озвучив на погоджувальній раді голова комітету ВР з свободи слова Юрій Стець. “Журналісту Усову вже зараз погрожують. Крім того я знаю, що найближчим часом проти нього буде порушено київською прокуратурою кримінальна справа”, – сказав він.

Стець також просив Литвина продемонструвати фільм Усова на сесійному тижні Верховної ради хоча б “фрагментально”. Водночас Литвин відмовився від пропозиції, наголосивши, що депутатам насамперед необхідно приймати рішення щодо виділення бюджетних коштів та кадрові рішення для вирішення проблеми українських в’язнів.

“Всі хто хотів вже подивилися цей фільм, а хто ще не подивився може прийти до мене в кабінет і їм увімкну. Ми обговоримо цю проблему в п’ятницю у Верховній раді але навіщо його знову демонструвати? Потрібно ухвалювати законодавчі рішення”, – зазначив спікер.

Нагадаємо, на телеканалі ТВі вийшов сюжет Усова, в якому показано справжній побут в’язнів Лук’янівського СІЗО. Журналісти ТВі зуміли вибудувати усередині в’язниці власну “агентурну мережу”, для того щоб через максимально короткий час мати своїх людей в кожному корпусі, на кожному поверсі СІЗО.

“Кожному з агентів ми передавали мобільні телефони, оснащені відеокамерами. І частками, по 10-15 секунд, протягом шести місяців – ув’язнені надсилали нам уривки свого життя”, – зазначив Усов.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.