Новини України. 5 квітня. Прокуратура Києва розпочала перевірку фактів, наведених у журналістському спецрозслідуванні Костянтина Усова про побут в’язнів у Лукянівському СІЗО.

Генпрокуратура ГПУ
Прокуратура каже, що розслідуватиме умови в Лік'янівському СІЗО

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.

“Прокурор Києва Анатолій Мельник доручив провести перевірку фактів, наведених у телевізійних передачах “Знак оклику” на телеканалі TВi 26 березня та 2 квітня, з приводу порушень конституційних прав громадян, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі. Усім наведеним фактам буде надано принципову юридичну оцінку та прийнято рішення згідно вимог законодавства”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, спецпроект Костянтина Усова вийшов у програмі “Знак оклику!” на телеканалі ТВі, у ньому було показано побут в’язнів Київського СІЗО №13, більш відомого як Лук’янівська в’язниця.

У 40-хвилинному фільмі показані реальні історії арештантів і тюремників, короткі відеоролики, записані прихованими камерами всередині СІЗО.

Раніше народний депутат, голова Комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець пропонує включити до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради питання про журналістське розслідування Костянтина Усова.

За матеріалами Телекритика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.