Новини України. 30 квітня. Ряд профспілкових організацій України вимагають переписати нову редакцію Трудового кодексу, щоб не допустити запропонованого урядом введення ненормованого робочого дня, а також скоротити робочий тиждень до 35 годин, як це прийнято в багатьох країнах Європи.

Роботодавці змушені будуть набирати нових працівників

У прес-службі Національного форуму профспілок України (НФПУ) прийняли це рішення за результатами засідання Національної представницького органу профспілок України, в якому взяли участь НФПУ, Національна конфедерація профспілок України, Федерація профспілок малого і середнього бізнесу, також були проведені консультації з керівниками Конфедерації вільних профспілок Україна, повідомляє Сегодня.

Очолив Національний спільний представницький орган профспілок заступник голови НФПУ Григорій Кабанченко.

Як підкреслив голова НФПУ Мирослав Якибчук, профспілки вимагатимуть скорочення робочого тижня до 35 годин без зниження заробітної плати.

«Роботодавці змушені будуть набирати нових працівників. Це дозволить забезпечити роботою щонайменше ще 2 мільйони громадян», – сказав Якибчук.

За результатами засідання представницького органу профспілок було створено три робочі групи з доопрацювання Трудового кодексу України та проекту закону про зайнятість. Також прийнято рішення провести ряд спільних акцій.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Україні встановлений ​​40-годинний робочий тиждень. Новою редакцією Трудового кодексу в ряді випадків він продовжується до 48 годин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.