Новини технологій. 8 квітня. Співробітники організації Pew Research Center опитали майже три тисячі американців, щоб дізнатися як багато вони читають.

У США читачі теж зволікають з освоєнням сучасних технологій

Виявилося, що ті опитані, які читають книги в електронному вигляді, в середньому за рік прочитали 24 книги, а ті, хто все ще віддає перевагу паперовій книзі, прочитали в середньому всього 15 книг за рік.

Це дослідження побічно підтверджує твердження, що електронні книги читати зручніше і що електронному формату віддають перевагу більш освічені читачі.

За даними опитування, любителі електронних книг найчастіше читають їх зі звичайного комп’ютера або з бюджетної читалки, такої як Kindle або Nook (42% і 41% відповідно). Набагато рідше для читання використовуються телефони і планшети.

Ще в ході опитування встановлено, що 72% опитаних прочитали за рік хоча б одну паперову книгу, а 17% – хоча б одну електронну. Тобто, навіть у США, на батьківщині індустрії цифрових книг, читачі теж зволікають з освоєнням сучасних технологій і з відмовою від нав’язаного видавцями культу паперу.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.