Новини світу. 14 квітня. Спільні доходи президента США Барака Обами і його дружини Мішель продовжують падати.

Обама заробив 750 тисяч доларів

За підсумками 2011р. вони заробили в сім разів менше, ніж у 2009р. – $790 тисяч проти $5,5 млн. у 2010р. Дохід подружньої пари склав $1,7 млн.

Варто відзначити, що в податковій декларації Барака Обами в якості основного джерела надходження коштів вказана заробітна плата: це половина його доходів. Другу половину становлять відрахування, одержувані від продажу книг. Американський лідер сплатив $160 тис. податків в минулому році.

У світлі сплати податків в американській пресі знову постало питання про так зване “правило Баффета”, тобто податку солідарності або застосування підвищеної ставки до платників податків з заробітком понад $1 млн. У цьому році президент сплатив свої податки із ставки 20,5%, що нижче, ніж в низки американців з меншим заробітком.

“Він (Обама) упевнений, що люди такі як він мають платити за вищою податковою ставкою, але ніяк не нижче, ніж американські робочі або середній клас”, – заявив у прес-секретар Білого дому Джей Карні.

У 2011р. американський президент активно жертвував гроші на благодійність. Відрахування такого роду склали більше $172 тис., в основному кошти були направлені до фонду допомоги постраждалим в ході бойових дій.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.