Новини України. 25 квітня. Президент ПАРЄ Жан Клод Міньон вимагає від української влади допустити до Тимошенко дипломатів та незалежних лікарів.

Жан Клод Міньон вимагає зустрічі з Тимошенко

Про це йдеться у його заяві, розміщеній на сайті ПАРЄ.

“Отримавши інформацію щодо погіршення стану здоров‘я Тимошенко, я зустрівся у Страсбурзі з Послом України в Раді Європи і з членами української делегації в нашій Асамблеї”, – повідомив Жан Клод Міньон.

“Виявилося, що стан здоров‘я Тимошенко значно погіршився за останні декілька годин і її рішення про оголошення голодування тільки погіршить ситуацію”, – зазначив він.

Президент ПАРЄ звернувся до української влади з проханням “негайно надати дозвіл представникам міжнародної дипломатичної спільноти відвідати Юлію Тимошенко“.

“Окрім того, зараз вкрай необхідним є її обстеження незалежними лікарями та забезпечення надання лікування, на яке вона потребує”, – наголосив Жан Клод Міньон.

“Нарешті, я б хотів ще раз повторити заклик нашої Асамблеї, який вона зробила у січні, щодо зняття звинувачень проти колишніх українських урядовців, включаючи колишнього Прем‘єр-міністра Тимошенко”, – резюмував він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.