Новини світу. 5 квітня. Прес-служба патріарха Кирила вибачилася за “безглузду помилку” при обробці його фотографії.

У прес-службі це назвали "безглуздою технічною помилкою"

Прес-служба патріарха Московського і всієї Русі принесла вибачення користувачам офіційного сайту Російської православної церкви Patriarchia.ru за допущену помилку при обробці фотоархіву 2009 року, що викликала хвилю коментарів у соціальних мережах і деяких ЗМІ, і заявила про повернення фото в початковому вигляді.

Напередодні в блогах з’явилася інформація про те, що на сайті Patriarchia.ru за допомогою фоторедактора змінено малюнок із зустрічі патріарха Кирила з міністром юстиції Олександром Коноваловим 3 липня 2009, на якій на руці патріарха раніше було видно годинник. На оновленій фотографії цього годинника не виявилося, однак його відображення було видно на полірованої поверхні стола, що і викликало хвилю уїдливих зауважень в інтернет-просторі.

В даний час фотографія, яка викликала подив, у початковій якості повернута на своє місце. Кеш-пам’ять сервера сайту Patriarchia.ru очищена від обробленої фотографії. Приносимо вибачення всім користувачам сайту за допущену технічну помилку, – сказано в офіційному повідомленні прес-служби.

Згідно з повідомленням, “безглузду помилку” при роботі з фотоархівом допустили співробітники фоторедакціі.

“Одним з основних принципів нашої роботи є принципова відмова від використання програм редагування фотографій для зміни виду зображень. Обробка фотографій завжди стосується тільки колірних та інших технічних показників. На якій підставі в даній ситуації було допущено грубе порушення нашої внутрішньої етики – питання, яке буде розбиратися дуже ретельно, винні будуть суворо покарані”, – відзначили в прес-службі.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.