Новини України. 5 квітня.  Європейським країнам нічим займатися, як розповідати Україні, як вирішувати питання.

Україна не має часу давати поради іншим країнам

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов в ефірі телеканалу ТВі, передає Цензор.НЕТ.

«Жодна країна офіційно нічого не висувала нашій державі. Є поради на рівні дипломатів або на рівні політиків. Всі хочуть, щоб наша країна була більш демократичною, більш європейською», – заявив він.

«Ми теж хочемо, щоб і Греція була більш розвинена, і Франція, і щоб у неї не було з циганами і мусульманами проблем. Ми теж хочемо, але у нас руки не доходять, щоб вказувати Франції або Греції, як їм жити, тому що у нас своїх проблем достатньо. А вони, я думаю, вже всі свої проблеми вирішили і зараз їм нічим займатися, як розповідати іншим країнам, як вирішувати питання», – відзначив« регіонал.

«Як Freedom House міг розібратися за три дні в нашій державі, зробити висновки і поставити діагноз? Я все життя живу в Україні, досі не можу розібратися, що тут відбувається і як це вирішувати», – додав Зубанов.

Нагадаємо, у доповіді Freedom House про стан свободи в світі за 2012 експерти відзначили, що президент Віктор Янукович почав систематичну кампанію зі знищення в Україну будь життєздатної опозиції.

В цілому за підсумками 2011 року Freedom House понизила на один пункт рейтинг політичних прав в Україні – з 3 до 4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.