Новини світу. 18 квітня. Про свою фінансову неспроможність та введення кризового управління оголосила відома британська компанія з виробництва дорогого одягу Aquascutum.

Компанія Aquascutum розорилася

Костюми цієї фірми носили представники британської королівської сім’ї, знамениті політики, такі як Вінстон Черчіль, Маргарет Тетчер, “зірки” кіно Грета Гарбо, Софі Лорен, Хемфрі Богарт, Шон Коннері.

Власники сподіваються, що їм вдасться зберегти цю марку одягу, продавши її багатим інвесторам, можливо, з Близького Сходу. Зокрема компанію хоче купити гонконзька YGM.

Компанія Aquascutum заснована в 1851 році кравцем Джоном Емері. Її назва означає “Щит від води”, так як ця фірма першою розробила водостійку вовняну тканину і почала шити з неї плащі.

Aquascutum шила плащі і пальто для британських офіцерів під час Кримської війни. У 1897 році король Едуард VII присвоїв їй статус постачальника британського королівського двору. За повідомленнями ЗМІ, одяг цієї фірми носить королева Єлизавета II.

У 2009 році компанію купив підприємець Гарольд Тіллмен – глава Британської ради моди. Однак йому і генеральному директору Белінді Ерл не вдалося оздоровити фінансове становище фірми, незважаючи на інвестиції в розмірі 30 млн фунтів стерлінгів.

У минулому році фірма закрила свій головний магазин через наслідки фінансової кризи.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.