Новини технологій. 18 квітня. Популярний безкоштовний поштовий сервіс Gmail компанії Google пережив 17 квітня 2012 великий збій.

Gmail поламався в понад 5 мільйонів людей

Збій поштового сервісу Gmail став наймасштабнішим за останні роки і “зачепив” більше 5 млн користувачів популярного сервісу.

Вчора вранці доступ до сервісу не змогли отримати тисячі користувачів. Проте фактичний масштаб проблеми виявився набагато серйозніше.

За інформацією видання Computerworld, яке послалося на офіційне джерело, доступ до пошти втратили “менш 2% користувачів сервісу”, абонентська база якого перевищує 350 млн осіб. Таким чином, навіть якщо проблема торкнулася 1,5%, це означає, що без доступу до пошти залишилися близько 5,250 мільйонів осіб.

Доступ до пошти Gmail перервався не тільки через веб-інтерфейс, а й через деякі програми-клієнти.

В Google визнали наявність проблеми. При цьому, за даними компанії, протягом близько години її повністю вирішили. У компанії вибачилися, але не повідомили причин збою. Примітно, що в своїх офіційних блогах корпорація про нього нічого не повідомила, якщо не вважати присвячений збою запис в Twitter.

Перед тим великий збій в роботі Gmail стався в кінці лютого 2011 р. Тоді масштаб проблеми склав 0,02% або близько 39 тис. акаунтів. Збій стався під час оновлення серверного програмного забезпечення. Незважаючи на менший масштаб, на його повне усунення компанії знадобилося цілих 5 днів.

За матеріалами CNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.