Новини світу. 9 квітня. До кампанії проти республіканця, екс-сенатора від штату Пенсільванія Ріка Санторума підключилися американські порнозірки, незадоволені ініціативами політика.

Рік Санторум

У березні Санторума заявив, що в разі перемоги на виборах він має намір заборонити “фільми для дорослих”, посилити заходи по боротьбі з порнофільмами в Інтернеті, а також взяти під жорсткий контроль готелі та секс-шопи.

“Америка охоплена пандемією порнографії, яка отруює шлюб, погано впливає на відносини, провокуючи насильство щодо жінок, а також зростання проституції”, – заявив на своєму офіційному сайті екс-сенатор.

Лідери порноіндустрії не залишилися в боргу і відповіли самому консервативному представнику Республіканської партії. Вони заявили, що пропозиції політика поставлять на грань банкрутства зазначений бізнес. Крім того, пропозиції Санторума посягають на конституційні права американців – свободу слова.

У підсумку в Мережі з’явилося спеціальне відеозвернення порнозірок, які закликали своїх прихильників до проведення масштабної акції проти “ренегата”-республіканця.

Флеш-моб призначений на 1 травня. “Актори”, зокрема, такі порнозірки, як Еллі Хейз, Частіті Лінн і Шанель Престон, закликали людей, які поділяють їхню точку зору, влаштувати масовий публічний статевий акт. Для інформаційної підтримки акції вже створений спеціальний блог “Wank Out 2012”.

У відеозверненні актори заявляють, що запропоновані екс-сенатором заходи не принесуть бажаного результату, а заборона стане “бомбою” уповільненої дії, адже тоді в країні різко зросте число сексуальних злочинів.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.