Новини України. 13 квітня. Влада продовжує репресії проти членів партії “Батьківщина”, використовуючи для цього підконтрольні силові структури.

Михайло Соколов

Про це йдеться у заяві партії.

“Після цинічної і безсоромної розправи над лідерами опозиції, усунення їх від політичного процесу, після безглуздої спроби “наїзду” на ще одного лідера опозиції Олександра Турчинова, після брутального захоплення громадської приймальні народного депутата Дубового в Одесі разом з школярами, чинна влада, незважаючи на Страсну п’ятницю і наближення Паски, розпочала репресії проти ще одного члена нашої політичної сили, народного депутата Михайла Соколова“, – заявляють у партії.

“Сьогодні у Дніпропетровську силові структури без жодних підстав, без ордеру намагалися здійснити обшук у його помешканні”, – кажуть у “Батьківщині”.

У партії зазначають, що після відмови Соколова впустити до будинку прокурорів йому почали погрожувати порушенням кримінальних справ. Крім того, за помешканням депутата ведеться постійне зовнішнє спостереження.

Також, додають у “Батьківщині”, влада почала масштабні позапланові перевірки в структурах, де працюють члени його сім’ї.

“Партія “Батьківщина” вимагає від влади опам’ятатися і припинити робити свою чорну розправу, принаймні, напередодні світлого свята Христового Воскресіння. Ми нагадуємо, що за беззаконня, як і за будь-яку неправедну справу, доведеться понести відповідальність”, – заявляють у партії.

Нагадаємо, вчора міліція увірвалася в квартиру “бютівця” Сергій Пашинського.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.