Новини світу. 5 квітня. Мати п’ятьох дітей з Міннесоти подала позов проти поліції, яка конфіскувала гроші, залишені їй щедрої клієнткою в закусочній на чай.

Офіціантка виявила коробку на столі, в якій знаходилася готівка

Офіціантка Стейсі Кнутсон подала в суд на поліцію штату Міннесоти, вимагаючи повернути їй 12 000 доларів, які вона отримала на чай від невідомої клієнтки в закусочній, де працює.

Мати п’ятьох дітей, яка має серйозні фінансові труднощі, отримала несподівано велику суму в січні цього року.

Обслуговув чергового відвідувача, Кнутсон виявила коробку на столі, в якій знаходилася готівка. Совісна офіціантка поспішила повернути знахідку законній власниці, проте дама наполягла на тому, щоб Кнутсон залишила собі всі гроші.

“Незважаючи на те що мені, моєму чоловікові та дітям відчайдушно потрібні були кошти, я вирішила, що буде правильно, якщо я викличу поліцію”, – розповіла Стейсі.

Прибулі правоохоронці конфіскували чайові, проінформувавши Кнутсон, що вона отримає їх тільки у випадку, якщо ніхто не заявить на них права протягом наступних двох місяців.

Після обумовленого терміну претендентів на таємничі 12 000 доларів так і не знайшлося, проте Стейсі до сих пір не може отримати назад свою винагороду.

Експерти виявили на банкнотах сліди марихуани, після чого заявили, що гроші тепер є доказом у розслідуванні у справі про торгівлю наркотиками.

“Я вважаю, що гроші належать мені за законом. Для мене це було справжнє диво і відповідь на мої благання, адже мені треба годувати п’ятьох дітей!” – зізналася обділена офіціантка.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.