Новини політики. 11 квітня. Податку на розкіш не буде, принаймні в такому вигляді, в якому він є зараз.

Оподатковуватися повинні саме предмети розкоші - Азаров

Про це у своєму блозі на своєму сайті повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

На його думку розробники спотворили концепцію і зміст закону.

“Кабмін одноголосно відхилив законопроект, що мав яскраво фіскальний характер і містив не цілком продумані норми, а також відправив його на доопрацювання. Не може бути й мови, щоб обкладати податком всі без розбору квартири більше 120 квадратних метрів і будинки понад 250 квадратних метрів, які-то сараї та гаражі”, – вважає прем’єр.

“За останні роки багато що змінилося. Квартири і будинки такого метражу стали певною нормою в житловому будівництві. Вони доступні середньому класу. А ми ні в якому разі не хочемо нашкодити середнього класу. Навпаки, ми будемо його всіляко підтримувати, а закон торкнеться тільки дійсно багатих людей”, – запевнив Азаров.

Закон повернули на доопрацювання. І нагадали, які принципи в ньому повинні бути закладені.

Перше: оподатковуються саме предмети розкоші. Те, без чого в принципі можна жити. І те, чому є функціональні недорогі аналоги. Є справедливий критерій для визначення об’єкта такого оподаткування. Вартість.

Друге: потрібно ретельно опрацювати деталізацію цього критерію для різних товарів, об’єктів рухомого і нерухомого майна, для різних ситуацій. Але це цілком можливо, і завдання таке поставлене.

“І не треба турбуватися з приводу стягнення такого податку. Він якраз просто адмініструється через продавців і постачальників послуг. Ви знаєте, що в Інтернеті дуже просто знайти справжню ціну певної моделі годинників «Брегет» або автомобіля «Ламборджині»певного року випуску”, – підсумував Азаров.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.