Новини України. 26 квітня. Заяви Президента ПАРЄ на адресу України не є вираженням всієї Парламентської асамблеї.

Олексій Плотніков
Плотніков вважає президента ПАРЄ політиком, прихильним до Тимошенко і партії "Батьківщина""

Про це заявив народний депутат, член Партії регіонів Олексій Плотніков, повідомила прес-служба партії.

“Засідання Парламентської асамблеї Ради Європи проходить нормально. Сьогодні пройшли слухання в Юридичному комітеті за участю глави делегації України І. Попеску, а також С. Ківалова по тому, як у нашій країні реалізуються зобов’язання в юридичній сфері. Були розглянуті питання про те, як в Україні імплементуються рішення Європейського суду з прав людини. Комітет був поінформований про прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу і про те, як просувається прийняття інших юридичних документів. Думаю, що члени Юридичного комітету були задоволені сьогоднішніми слуханнями”, – зазначив Плотніков.

“Говорячи про оцінку Президента ПАРЄ пана Міньона по Україні, давайте не забувати, що він є представником Європейської народної партії – це політичні партнери “Батьківщини”. Давайте також не забувати, що в червні у Франції відбудуться парламентські вибори, і його різкі заяви, в тому числі і на адресу Україні, вже в більшій мірі мотивовані саме парламентськими виборами у Франції”, – сказав Плотніков.

“Тому я дуже критично ставлюся до цієї безапеляційності. Це не є вираженням всієї Парламентської асамблеї, це не є вираженням більшості делегацій. Тут мова йде, швидше за все, саме про конкретну емоційності конкретно пана Міньона”, – додав він.

Що стосується інших позицій щодо інформації, що надходить з України, то, за словами Олексія Плотнікова, члени різних делегацій оцінюють її досить зважено. Є прихильники того, щоб запросити інформацію в української влади, дійсно розібратися в цій ситуації і не сприймати емоційно.

Зазначимо, президент ПАРЄ Жан Клод Міньон звернувся до української влади з проханням “негайно надати дозвіл представникам міжнародної дипломатичної спільноти відвідати Юлію Тимошенко“.

“Окрім того, зараз вкрай необхідним є її обстеження незалежними лікарями та забезпечення надання лікування, на яке вона потребує”, – наголосив Жан Клод Міньон.

“Нарешті, я б хотів ще раз повторити заклик нашої Асамблеї, який вона зробила у січні, щодо зняття звинувачень проти колишніх українських урядовців, включаючи колишнього Прем‘єр-міністра Тимошенко”, – резюмував він.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.