Новини політики. 8 квітня. Президент Віктор Янукович боїться виходити до людей.

Гриценко — альтернатива Януковичу

Про це сказав лідер “Громадянської позиції”, народний депутат-“нунсівець” Анатолій Гриценко.

“Він почув, як скандували в Києві на футбольному матчі “Спасибо жителям Донбасса”. Після того без глядачів відкрив стадіони у Львові та Одесі. Янукович спілкується тільки зі своєю охороною. Не приходить на великі зібрання, бо чиновники його попереджають: “Ми можемо організувати зустріч, але не знаємо, що кричатимуть люди”, – розповів політик.

За його словами, він у жодному регіоні не бачить щасливих людей.

“Південь і Схід просто ненавидять Януковича. Там люди вже розуміють, що треба переходити в іншу систему координат: чесний або злодій, бездар або професіонал. А з якої області, то другорядне”, – зауважив Гриценко.

Він вважає, що альтернатива Януковичу є. Зокрема, це Гриценко.

“Якби 2010 року обрали мене, то 19 грудня була б підписана угода з Європейським Союзом. Не було би нинішніх силовиків на посадах, у мене не було б “Межигір’я” і межигір’їв по всій вертикалі влади. Не було б смотрящих, країна не втратила б 2,5 року на хаотичне реформування, яке завершується погіршенням у кожній області, у кожній галузі. Не було б незаконних судів. Гриценко — альтернатива Януковичу. Партія “Громадянська позиція” — альтернатива Партії регіонів. У нас групи крові різні, життєві цінності різні”, – додав він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.