Новини культури. 2 квітня. Пісня Гайтани потрапила в Книгу рекордів Гінесса, в рамках Національного мегапроекту “Пісня об’єднує нас”.

Гайтана побила рекорд

Гайтана закривала марафон яскравою, патріотичної композицією “Україно-Будьмо”.

“Цей проект дуже цікавий і важливий для нашої країни. Мені було дуже приємно брати участь в цьому марафоні і закривати його прекрасною піснею “Україно-Будьмо”.

Провести в прямому ефірі 110 годин це гідний подвиг. Рекорд, який сьогодні становить 103 години, 9 хвилин, 26 секунд і належить італійцям – побитий, а це означає, що Україна заявила про себе на весь Світ і це прекрасно. Українська пісня дуже красива і лірична. Дуже приємно, що більше ста годин вона звучала в прямому ефірі практично безперервно”, – зазначила Гайтана.

Нагадаємо, 29 березня 2012 о 5:30 ранку в будівлі Національної телекомпанії України стартував марафон, який увійшов в Книгу рекордів Гінесса в категорії “Найтриваліший пісенний марафон за участю численних виконавців”. Національний мегапроект, під назвою “Пісня об’єднує нас”, створений силами Національної телекомпанії України, Київського Національного університету культури і мистецтв та телекомпанії “Ера”.

Хронометраж марафону становить 110 годин без перерви на відпочинок або рекламу. За ходом марафону ретельно стежили представники Книги рекордів Гінесса та Національного реєстру рекордів України.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.