Новини медицини. 6 квітня. Діти, які мають надмірну вагу у віці 2-5 років має більше шансів лишитися товстунами в 12 років.

Ожиріння в 5 років може залишитися до підліткового віку

Такими є результати дослідження зміни ваги у дітей, проведеного в Американському Національному Інституті. Спостереження проходили діти у віці від 2 до 12 років.

Під час дослідження було виявлено, що діти, які мають надлишкову вагу у віці від 2 до 5 років, в 5 разів частіше зберігають її у віці 12 років. Дослідження показали, що 60% дошкільнят та 80% дітей початкової школи зберегли зайву вагу в підлітковому періоді. І навпаки, діти з нормальною вагою не збільшили масу тіла до 12 років.

Щоб уникнути підліткового ожиріння слід приділяти більше уваги правильному харчуванню і активному способу життя з малих років, а не чекати, коли зайві кілограми зникнуть з роками, тому що дитяче ожиріння само по собі не проходить.

Відзначимо, якщо 30 років тому ожиріння в світі мали 10% дітей, то сьогодні ця цифра збільшилася вдвічі.

Медики радять слідкувати за харчуванням дітей, а також за тим, щоб вони вели рухливий спосіб життя. Крім того, важливу роль відіграє спосіб життя та харчування матері під час вагітності.

За матеріалами Медичний центр НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.