Новини України. 23 квітня. Юлію Тимошенко привозили до лікарні “Укрзалізниці” не щоб лікувати, а лише для того, щоб оголосити на всю країну, що вона начебто знову відмовилася від лікування.

Партія вважає, що у лікарню Тимошенко возили для піару

Про це заявили у партії “Батьківщина”.

“Тюремники та МОЗ визнали, що перевели Юлію Тимошенко без її письмової згоди. Вони знали, що екс-прем’єр наполягала на зустрічі з адвокатами, перш ніж розпочати лікування, а це могло статися не раніше, ніж у понеділок, перший робочий день”, – йдеться у заяві.

“Спочатку Юлію Тимошенко вночі в суботу таємно вивозять в лікарню, а потім вже у неділю несподівано повертають її назад у колонію. Абсолютно зрозуміло, що ніхто і не збирався лікувати екс-прем’єра, а всі ці дії були зроблені лише з метою чорного піару – вчергове заявити на всю країну, що Тимошенко відмовилася лікуватися в харківській лікарні”, – переконані у “Батьківщині”.

Між тим, у партії нагадують, що незалежні німецькі лікарі чітко заявили у своєму висновку: ефективне лікування Юлії Тимошенко в лікарні “Укрзалізниці” міста Харків не видається імовірним, а терапія там не буде успішною.

“Лідер опозиції, як і раніше, наполягає на двох речах: перше – це неухильне дотримання протоколу лікування, визначеного німецькими лікарями. Друге – проведення цього лікування спеціалістами, незалежними від Міністерства охорони здоров’я“, – наголосили в “Батьківщині”.

У партії прогнозують, що на підставі цих подій лідера опозиції доставлять до суду 28 квітня, незважаючи на заключення німецьких лікарів про неможливість участі Юлії Тимошенко у судових засіданнях через стан здоров’я.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.