Новини технологій. 4 квітня. Соціальна мережа «Однокласники», проект Mail.Ru Group, розширює функціональність сервісу «Відео».

"Одноклассники" тепер зможуть дивитися відео

Зокрема, у користувачів з’явилася можливість завантажувати відеофайли розміром від 20 кб до 2 Гб. При цьому користувальницькі ролики можуть бути як публічними, тобто доступними для загального перегляду, так і приватними, доступ до проглядання яких регулює сам автор в налаштуваннях приватності.

За замовчуванням завантажені ролики потрапляють в категорію публічних. Користувач в будь-який момент може їх перевести в приватні і назад.

У компанії відзначили, що всі загальнодоступні відео проходять обов’язкову для користувача модерацію, яка працює за аналогією з модерацією фото. Перевірка одного ролика займає від 5 до 30 хвилин. У спеціальному додатку користувачам буде показуватися 9 скріншотів відеофайлу, і, якщо вони не містять сцен образливого характеру, ролик потрапляє на сайт. Контент, що суперечить правилам Однокласників, віддаляється.

Нагадаємо, що сервіс «Відео», що дозволяє користувачам соціальної мережі «Однокласники» проглядати відеоролики, був запущений в червні 2011 року.

Джерело http://proit.com.ua/