Новини світу. 11 квітня. У Буенос-Айресі дивом врятували новонародженого, який з помилки лікарів провів півдоби в морозильній камері.

Дитинка вижила, провівши півдоби у морозильній камері

Працівникам лікарні Perrando de Resistencia на півночі столиці дивом вдалося врятувати з моргу маленьку дівчинку, яку визнали загиблою.

Новоспеченій матері Аналіт Баунтер, яка народила малюка передчасно 3 квітня, лікарі повідомили, що її дитина померла через кілька годин з моменту появи на світ. Після оголошення результатів експертизи, маленьку дівчинку помістили в один із моргів при лікарні.

Через добу після пологів Баунтер разом зі своїм чоловіком дозволили попрощатися з дитиною. Здивуванню батьків не було меж, коли вони виявили, що через 12 годин в морозильній камері їх дочка Луз Мілагрос, народжена на 3 місяці раніше за встановлений термін, подала ознаки життя.

“Спочатку я подумала, що це галюцинація”, – стверджує Аналіт Баунтер. – “Я просто не могла повірити, коли почула тихі схлипування моєї дитини! Моя дівчинка виявилася жива!”

З яких причин лікарі помістили живе немовля в морг поки невідомо.

“Лікарі лікарні Perrando de Resistencia проявили непрофесійність і халатність”, – прокоментував представник міністерства охорони здоров’я. – “На даний момент ми займаємося пошуком винних події”.

За словами лікарів, стан новонародженої стабілізувався через тиждень.

Переживши серйозне моральне потрясіння мати Луз Мілагрос подала в суд на лікарню Буенос-Айреса.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.