Новини технологій. 21 квітня. Редизайн офіційного сайту Північної Кореї коштував всього $ 15, а пошукова оптимізація – $ 100.

Редизайн офіційного сайту Північної Кореї коштував 15 доларів

Студент Фордемского університету Майкл ДіТанна в ході дослідження, присвяченого пропаганді в північнокорейських ЗМІ, з’ясував, що офіційний сайт держави зроблений на основі шаблону Blender вартістю $ 15.

Fox News розшукали дизайнера, який створив цей шаблон. Ним виявився фрілансер Роберт Вестмор з Південної Каліфорнії. Автор шаблону нічого не знав про те, що держава використовувала його роботу для редизайну свого сайту.

Він розмістив його на сайті ThemeForest.com, майданчику, на якому фрілансери виставляють свої роботи на продаж. Шаблони подібного типу зазвичай використовують для дизайну особистих блогів на платформі WordPress або Blogger.

Сайт Північної Кореї був запущений в 2000 році. Почесний житель КНДР і єдиний іноземець, що працює на уряд Північної Кореї, Чо Син Ір (також відомий як Алехандро Као де Бенос де ле Перес), керував запуском. Сайт повинен був стати «обличчям» КНДР в Інтернеті і був орієнтований на закордонних користувачів. Одним із завдань Чо Син Іра була пошукова оптимізація порталу. На вирішення цього завдання був виділений бюджет в $ 100. Зараз, за ​​відомостями з самого сайту, його відвідують 12 млн користувачів на місяць.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.