Новини України. 2 квітня. В Україні в цілому, низький культурний рівень населення.

Олесь Доній
Донія хвилює культурний рівень українців

Причина, насамперед, полягає в тому, що політична еліта не подає приклад, а наслідком є віддалення від демократичних цінностей.

Таку думку висловив народний депутат з фракції НУНС Олесь Доній, передає Цензор.НЕТ.

“Я вважаю, що взагалі відсторонення від культури йде колосальне, особливо в порівнянні з Європою і США, де дуже розвинені магазини, популярні літератори. Пов’язано це із загальним низьким рівнем культури нації, а також з тим, що політична еліта не демонструє приклад. Політична еліта має демонструвати позитивний приклад, а у нас, на жаль, вважаються успішними ті, хто не завдяки моральним, а швидше вольовим якостям, часто підкріпленим цинізмом, досягає швидких грошей. Такі люди мало пов’язані з культурою, мистецтвом, духовністю. Очевидно, що населення, бачачи, що інтелектуали не можуть звести кінці з кінцями, а ті, хто користується словником Еллочки Людожерки, може стати мільярдером – орієнтуються на останніх. Це загальний тренд”, – вважає народний депутат.

Він зазначив, що такі негативні приклади приводять до того, що українське суспільство віддаляється з культурним рівнем від європейського.

“А звідси і небажання щось змінювати, відстоювати демократичні цінності”, – вважає Доній.

Нагадаємо, згідно з дослідженням, кожен четвертий українець взагалі не читає книг, а для 73% населення книги не є сферою інтересів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.