Новини України. 27 квітня. Лікарі берлінської клініки “Шаріте” (Charite) діагностували у екс-прем’єра України Юлії Тимошенко, що відбуває покарання в харківській колонії, “гостру форму грижі міжхребцевих дисків”.

Юлія Тимошенко
Діазноз Тимошенко - гостра форма грижі міжхребцевих дисків

Про це заявив у п’ятницю керівник клініки, професор Карл Макс Айнхойпль.

Айнхойпль, а також представник клініки травматичної і реабілітацонной хірургії “Шаріте” професор Норберт Хаас тричі оглядали Тимошенко і склали два висновки, датовані 13 квітня.

Айнхойпль зазначив, що для ефективного лікування Тимошенко необхідна команда відразу з декількох фахівців.

В даний час лікарі берлінської клініки вирішують питання щодо доцільності виїзду до України для лікування Тимошенко на місці, сказав Айнхойпль. За його словами, українська влада звернулися до німецьких медиків з таким проханням.

Тимошенко в жовтні 2011 року засудили до семи років позбавлення волі. Її визнали винною в перевищенні повноважень при підписанні газової угоди з Росією в 2009 році. З кінця грудня екс-прем’єр України відбуває термін у колонії в Харкові.

За рекомендацією німецьких лікарів, які оглядали Тимошенко, генпрокурор України доручив лікувати екс-прем’єра поза стінами колонії. Для лікування обрана клініка держкомпанії залізничних перевезень “Укрзалізниця”, однак від лікування в ній Тимошенко відмовилася.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.