Новини України. 19 квітня. Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко через хребетну грижу відчуває сильні болі і майже не може пересуватися.

Тимошенко майже не може пересуватися, і змушена постійно лежати - лікарі

Про це заявив директор берлінської лікарні «Шаріте» професор неврології Карл Макс Айнхойпль.

«Звичайно, я обстежив пані Тимошенко безпосередньо у в’язниці. Знаю, що постійно ведуться дискусії про те, чи справді екс-прем’єр хвора. Можу вам сказати з усією певністю: вона хвора. У неї хребетна грижа, яка викликає сильні болі. Вона майже не може пересуватися, і змушена постійно лежати», – заявив німецький медик.

На питання про тяжкість захворювання, Айнхойпль відповів, що це «залежить від того, в якій формі захворювання протікає, як сильно хребет тисне на нервові закінчення. Коли протрузія хребетних дисків перейшла в кінцеву стадію, це, насправді, призводить до дуже сильних болів».

«Будь-який біль має спочатку психосоматичний компонент, Тимошенко схильна до особливого стресу, вона відчуває більше страху, ніж нормальний ув’язений», – додав він.

Також медик запевнив, що лікарня «Шаріте» «готова прийняти пані Тимошенко на лікування».

«У нас вона б напевно змогла повністю вилікуватися. Ми володіємо спеціальними знаннями і великим досвідом у лікуванні пацієнтів з хребетної грижею та пошкодженнями спини», – запевнив Айнхойпль.

Нагадаємо, німецькі лікарі клініки «Шаріте» в минулу п’ятницю оглянули Тимошенко в Качанівській колонії Харкова, де та відбуває покарання. Також медики відвідали клініку «Укрзалізниці», в якій Мінздрав хоче лікувати Тимошенко.

Німецькі медики обіцяли підготувати два звіти: перший стосуватиметься стану здоров’я Тимошенко, другий – відповідності необхідним вимогам харківської лікарні.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.