Новини світу. 24 квітня. Міністерство охорони навколишнього середовища Тюрінгії закликає відмовитися від прогулянок у природному заповіднику вздовж внутрішньодержавного кордону.

Туристів просять обережно гуляти в заповіднику через міни

Зелена зона вздовж колишнього внутрішньодержавного кордону – популярне місце для прогулянок. Але міністерство охорони навколишнього середовища Тюрингії закликає до обережності: в прикордонному районі довжиною приблизно 25 км можуть залишатися міни повоєнних часів.

До небезпечних районів відноситься Бреме-Ауе між Дудерштадтом і Еклінгероде, а також частина дудерштадтского міського лісу. Представник місцевої організації Хольгер Кайль стверджує, що місцеві жителі і туристи можуть продовжувати насолоджуватися природою, але їм слід дотримуватися пішохідних і велосипедних доріжок, де немає ніякого ризику натрапити на міну.

За словами Кайля, район розмінували в 90-х роках, але деякі міни могли бути перенесені на нове місце під час повеней, тому небезпека зберігається до цих пір, не дивлячись на те, що влада регіону веде пошукові роботи.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.