Новини України. 9 квітня. Фото. Невідомі люди вчора вночі напали на офіс “Коаліції учасників Помаранчевої революції”.

Офіс КУПРу розгромили

Про це повідомляє прес-служба організації.

“Пізно ввечері в офісі ВГО “Коаліція учасників Помаранчевої революції” працювали двоє людей. Раптом у двері подзвонили. Коли працівники відчинили двері, до офісу увірвалося чоловік п’ять чи шість і, брутально відштовхнувши активістів, почали викидати все з шаф і письмових столів. “Хто ви, що це за обшук, де ордер?” – спробували запитати активісти організації. У відповідь почули “Пусть это вас не чешет”, – розповідають в КУПР.

Тоді програміст організації зателефонував лідеру дружньої організації і встиг сказати “на нас напали, роблять обшук”.

“Після цього нападники повідбирали і вимкнули всі мобільні телефони, перекинули факс. Активістів заштовхнули на кухню і заблокували. Тим часом в офісі тривав погром. Документи, компакт-диски, книги, прапорці, особисті речі, меблі, оргтехніка були розкидані по кімнатам. Невідомо, чи намагалися вони зняти інформацію з комп’ютерів”, – відзначають в Коаліції учасників помаранчевої революції.

В організації зауважують, що дії незваних гостей не були схожі на обшук, що проводиться міліцією. Не було пред’явлено ордера, посвідчень, не складалися протоколи. Нападники заволоділи кількома тисячами упаковок для біло-блакитних презервативів з “Партії Кондомів” – таких, як роздавалися 24 лютого на Майдані Незалежності, та півтора десятками папок з робочими документами – повідомленнями про акції, рішеннями судів, листами з прокуратури, підписами киян за відставку Черновецького. Все це винесли з офісу і після цього поїхали.

Через відсутність зв’язку в мережі поширилися чутки про арешт КУПРівців. В офісі після набігу інтернету не було, бо візітери повидирали кабелі. Але після від’їзду невідомих активісти організації серед розкиданих речей знайшли свої мобільні телефони і зателефонували голові правління ВГО “КУПР” Сергію Мельниченку. Цілу ніч наводили лад в офісі, лише наступного дня вдалося відновити роботу інтернету.

 

 

“Скоріше за все, напад було здійснено з метою залякування. Наша діяльність кісткою в горлі стоїть кримінальним окупантам. Втім, це не дасть того результату, на який вони розраховували – скоріше навпаки. Суспільство вже нудить від витівок “проффесіоналів”, – вважає Сергій Мельниченко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.